SOHBET Sohbetsin.NET
sohbet icon
sohbet icon
SohbetSohbet Sitesi Kızlarla Bizim Mekan Sohbet Sitesinde Oyun

Bizimmekan sohbet sitesinde kızlarla chat sitemizde yarışma oyunları için birden fazla botun aktif olarak çalıştığını söyleyebiliriz. Çeşitli oyuncuların web sitemizi ziyaret edip kelime, yarışma, oxm ve oyun kanallarındaki botlarla yarışıyor.

Eğlenceli anlara şahit olabileceğiniz sayılı sohbet sitelerinde bulunan bu tarz oyun botları web sitemizde sürekli çalışmaktadır. Sohbete bağlandıktan hemen sonra bu odalara otomatik olarak aktarılmaktasınız. Giriş yaptınız odalarda hangi oyun kanalında yarışmaya başlamak istiyorsanız mouse ile tıklayıp keyifli dakikalara dahil oluyorsunuz.

Oyun botlarımızın içeriğinden bahsetmek gerekirse, oxm boyu genellikle kelime bulma oyunu şeklindedir. Karışık harfler verir ve siz bu harflerden kelime üretirsiniz. Bu şekilde puan kazanmaktasınız. Kelime kanalımıza bulunan bot ise soru cevap şeklindedir. Harfleri verir ve cevabı bulmanızı ister. Bu şekilde cevapladığınız süre içerisinde puan kazanır dereceye girersiniz. Oyun ve yarışma botlarımızda bunlara benzer farklı sistemlerle çalışan botlardır.

Sizlere tavsiyemiz deneyip eğlenceyi ücretsiz bir şekilde yerinde ve zamanında yaşamanızdır. Umarız harcadığınız süre içerisinde zevk alırsınız. Keyifli sohbetler dileriz.

2 sene önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

GÜNÜN SÖZÜ
‘’Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.’’ Özdemir Asaf
tireler tireler tireler tireler tireler tireler